Pomoc pri mononukleóze:

Mononukleóza, infekčná mononukleóza

Bezplatná poradňa

Ak máte konkrétne otázky ohľadom Vašich zdravotných problémov, využite možnosť bezplatnej poradne. Odborne predpísané prípravky majú väčšiu účinnosť ako tie laicky naordinované.
 

Toto ochorenie spôsobuje vírus Epsteina-Barrovej /EBV vírus/ patriacim medzi herpetické vírusy. Infekčná mononukleóza sa prejavuje zvýšenou teplotou, angínou a zväčšením uzlín.

Mononukleóza postihuje vnútorné žľazy, najmä však pečeň a slezinu odkiaľ sa pomocou lymfatických uzlín prenáša do celého tela. Objavuje sa prevažne u starších detí a mladých dospelých. Zanecháva oslabenú imunitu na celý život.

Ochorenie sa vyskytuje hlavne na jeseň a jar. Môže sa šíriť kvapôčkovou infekciou, slinami, krvou, možný je aj prenos pohlavným stykom - niekedy sa označovalo aj ako ochorenie z bozku /kiss disease/.

Liečba - pretože mononukleóza je vírusové ochorenie, antibiotiká nemajú väčší význam. Doporučuje sa hlavne úprava životosprávy, diéta a kľud na lôžku. Inkubační doba ochorenia mononukleóza je 2 až 6 týždňov.

Nepodceňujte prevenciu - pri chorobe na infekčnú mononukleózu sú prírodné prípravky veľmi vhodné.
Tu odporúčané prírodné prípravky podporujú imunitný systém, aby sa vedel lepšie vysporiadať s infekciou. Ich používaním si zaistíte správne fungovanie lymfatického systému. Uvedené prípravky tiež dobre chránia pečeň a ďalšie orgány.

Aké pripravky použiť?

Až 90% ľudí sa začne starať o prevenciu vlastného zdravia keď ochorejú!

Ktoré prírodné prípravky pomáhajú a ich účinky pri prevencii alebo liečbe ochorenia, infekčná mononukleóza:

Aké kombinácie použiť?

Základná kombinácia :Betavital v dávke 3 x denne jedna čajová lyžička nalačno, LKVB6 v dávke 1 – 0 – 1 tbl. pred jedlom a Imuno C komplex v dávke 1 – 1 – 1 tbl. nalačno.

Zosilnená kombinácia :Betavital 3 x denne jedna čajová lyžička nalačno, Super Bromelain + Papain v dávke 1 – 1 – 1 tbl. nalačno a Imuno C komplex v dávke 1 – 0 – 1 tbl. nalačno.

Prípravky podobného zloženia neponúkajú žiadne iné spoločnosti na Slovensku a v ČR. Ak si zakúpite ktorýkoľvek prípravok, automaticky k nemu dostanete aj informačný leták, kde nájdete množstvo informácií o účinkoch a použití prípravku.

blog.gif, 11 kB

Naspäť na zoznam chorôb »»

Efektívne chudnutie

ucinky.png, 3 kB Pozrite sa ako chudnúť a udržať si svoju váhu, pod dohľadom odborníkov pozri viac »

Máte slabú erekciu??

prevencia.gif, 517B Skúste najpredávanejší prírodný produkt na podporu erekcie. Tvrdá a kvalitná erekcia

Menopauza- problémy?

prevencia.gif, 517B Vyskúšajte rýchle, účinné a prírodné riešenie na obdobie klimaktéria.

Boj s celulitídou

clanky1.png, 0 kB Prečítate si články z oblasti zdravia a zdravého štýlu pokračovať »


NAJ.sk
... © Copyright 2006-2017 Príroda lieči | Design: JaGun